Flexform victor

  • MerkFlexform
  • TypeVictor
  • MateriaalDesigners Guild Mezzola
  • KleurRood
  • Afmetingen218 x 95 x 72 cm
  • Nieuwprijs€ 5.417,-
Het Italiaanse merk Flexform staat bekend om haar prachtige collectie met eigentijdse meubelen. Het designlabel maakt meubilair van de hoogste kwaliteit met puur vakmanschap en dat is te zien en te voelen. De vele topontwerpers welke voor Flexform ontwerpen hebben gecreeerd, zijn vaak tijdloos en elegant. Flexform is al jarenlang een van de absolute topmerken in de meubelindustrie.

De Flexform model Victor heeft een houten kern bekleed met polyurethaan vulling. De rugkussens zijn gevuld met dons, de zitkussens zijn gevuld met dons met een dacron kern zodat ze stevig en toch zacht aanvoelen.

De bank is NIEUW, het betreft een showroommodel en heeft geen gebruikssporen.