De Sede DS600

  • MerkDe Sede
  • TypeDS600
  • MateriaalLeder
  • KleurZwart / Bruin
  • Afmetingen400 x 100 x 75 cm
  • BezichtigenOp aanvraag
Deze DS600 is ontworpen door de designers Ueli Berger, E. Peduzzi-Riva, Heinz Ulrich & Klaus Vogt voor De Sede. De DS600 bank heeft een opvallend en uitzonderlijk design met vele mogelijkheden. Alle stukken van de sofa kunnen naar eigen wens aan elkaar worden geplaatst waardoor er meerdere opstellingen mogelijk zijn. De optimale functionaliteit en hoog zitcomfort maken deze bank tot een klassieker. De bank bestaat uit 14 zit stukken en 2 hoekstukken en is uitgevoergd in Natura leer 2177 Cigarro.

Deze De Sede DS600 heeft gebruikssporen maar verkeert verder in goede staat.

Het Zwitsers bedrijf De Sede ontwikkelt en produceert al ruim een halve eeuw design meubelen die voldoen aan de allerhoogste kwaliteit. De collectie van De Sede kenmerkt zich door een geheel eigen stijl die strak, elegant, gestroomlijnd is.