TERUG NAAR Interieur

Accessoires

14 items gevonden
  • Holmris B8 Spaces Ottoman

    € 275,-
    127 keer bekeken BEKIJK ITEM
  • Holmris B8 Spaces Ottoman

    € 275,-
    108 keer bekeken BEKIJK ITEM
  • Minotti Denny Pouf

    € 1.425,-
    302 keer bekeken BEKIJK ITEM
  • Geldkist 17e eeuws

    € 2.750,-
    569 keer bekeken BEKIJK ITEM
  • Cassina Deadline Reflections about spatialism

    € 785,-
    457 keer bekeken BEKIJK ITEM
  • Flamant Annabelle

    € 99,-
    384 keer bekeken BEKIJK ITEM
  • Jan des Bouvrie Arsenaal vaas

    € 749,-
    1015 keer bekeken BEKIJK ITEM
  • Wooden spiegel

    € 99,-
    496 keer bekeken BEKIJK ITEM
  • Haardhoutrek

    € 125,-
    656 keer bekeken BEKIJK ITEM
  • Antonio Lupi kristallen wasbak

    € 650,-
    945 keer bekeken BEKIJK ITEM
  • DK Home schaal

    € 625,-
    475 keer bekeken BEKIJK ITEM
  • Vulpennenkistje inc. pennen

    € 1.600,-
    638 keer bekeken BEKIJK ITEM
  • B&B Italia Outside

    € 450,-
    903 keer bekeken BEKIJK ITEM
  • Gispen Cell

    € 400,-
    808 keer bekeken BEKIJK ITEM

Tweedehands woonaccessoires

Toe aan wat vernieuwing, maar geen zin om al uw meubels te vervangen? Creëer een nieuwe look en feel door luxe interieur accessoires aan uw bestaande interieur toe te voegen. Second Luxury heeft unieke luxe woonaccessoires in het assortiment, zodat u verzekerd bent van een prettige leefomgeving! U brengt immers veel tijd door in uw woning! Maak het helemaal naar uw smaak door het toevoegen van unieke woonaccessoires van Second Luxury! Second Luxury heeft een uitgebreid assortiment wat regelmatig wordt aangevuld. Hierdoor kan een ieder zijn hart ophalen voor de prachtige collectie luxe woonaccessoires.

Luxe woonaccessoires

Bij Second Luxury bent u ervan verzekerd dat u echte en waardevolle woonaccessoires aanschaft. Bent u bijvoorbeeld op zoek naar een luxe tapijt, design vazen en schalen of juist naar een antieke dekenkist, transportkist of geldkist? Second Luxury kan u hierbij helpen! Luxe woonaccessoires geven uw interieur de extra touch die het verdient en geven uw woning een nieuwe uitstraling! Home decoratie vinden wij bij Second Luxury erg belangrijk. Ons doel is dan ook om unieke woonaccessoires te ontdekken die uw woning een unieke uitstraling geven.

Echtheid gegarandeerd

Niet geheel onbelangrijk is de echtheid van uw luxe woonaccessoire. Ook Second Luxury hecht hier veel waarde aan! Zo beoordelen we de items voor plaatsing op echtheid, kwaliteit en waarde. Bij twijfel wordt het item niet opgenomen in het assortiment. Wanneer u een artikel koopt bij Second Luxury krijgt u altijd een origineel aankoopbewijs of een echtheidscertificaat. Zo bent u verzekerd van een uniek en echt luxe woonaccessoire die zijn waarde behoudt.

Op zoek naar een woonaccessoire die perfect bij uw inrichting past? Houd de website goed in de gaten en loop uw ideale luxe woonaccessoire niet mis!
..
Advertentie