TERUG NAAR Interieur

Accessoires

15 items gevonden
  • Artifort Moby

    Artifort Moby

    € 350,-
    67 keer bekeken BEKIJK ITEM
  • Minotti Full Moon Spiegel

    Minotti Full Moon Spiegel

    € 1.525,-
    93 keer bekeken BEKIJK ITEM
  • Holmris B8 Spaces Ottoman

    Holmris B8 Spaces Ottoman

    € 275,-
    181 keer bekeken BEKIJK ITEM
  • Holmris B8 Spaces Ottoman

    Holmris B8 Spaces Ottoman

    € 275,-
    170 keer bekeken BEKIJK ITEM
  • Minotti Denny Pouf

    Minotti Denny Pouf

    € 1.425,-
    390 keer bekeken BEKIJK ITEM
  • Geldkist 17e eeuws

    Geldkist 17e eeuws

    € 2.750,-
    661 keer bekeken BEKIJK ITEM
  • Cassina Deadline Reflections about spatialism

    Cassina Deadline Reflections about spatialism

    € 785,-
    542 keer bekeken BEKIJK ITEM
  • Flamant Annabelle

    Flamant Annabelle

    € 99,-
    443 keer bekeken BEKIJK ITEM
  • Wooden spiegel

    Wooden spiegel

    € 99,-
    568 keer bekeken BEKIJK ITEM
  • Haardhoutrek

    Haardhoutrek

    € 125,-
    735 keer bekeken BEKIJK ITEM
  • Antonio Lupi kristallen wasbak

    Antonio Lupi kristallen wasbak

    € 650,-
    1034 keer bekeken BEKIJK ITEM
  • DK Home schaal

    DK Home schaal

    € 625,-
    543 keer bekeken BEKIJK ITEM
  • Vulpennenkistje inc. pennen

    Vulpennenkistje inc. pennen

    € 1.600,-
    707 keer bekeken BEKIJK ITEM
  • B&B Italia Outside

    B&B Italia Outside

    € 450,-
    994 keer bekeken BEKIJK ITEM
  • Gispen Cell

    Gispen Cell

    € 400,-
    891 keer bekeken BEKIJK ITEM

Tweedehands woonaccessoires

Toe aan wat vernieuwing, maar geen zin om al uw meubels te vervangen? Creëer een nieuwe look en feel door luxe interieur accessoires aan uw bestaande interieur toe te voegen. Second Luxury heeft unieke luxe woonaccessoires in het assortiment, zodat u verzekerd bent van een prettige leefomgeving! U brengt immers veel tijd door in uw woning! Maak het helemaal naar uw smaak door het toevoegen van unieke woonaccessoires van Second Luxury! Second Luxury heeft een uitgebreid assortiment wat regelmatig wordt aangevuld. Hierdoor kan een ieder zijn hart ophalen voor de prachtige collectie luxe woonaccessoires.

Luxe woonaccessoires

Bij Second Luxury bent u ervan verzekerd dat u echte en waardevolle woonaccessoires aanschaft. Bent u bijvoorbeeld op zoek naar een luxe tapijt, design vazen en schalen of juist naar een antieke dekenkist, transportkist of geldkist? Second Luxury kan u hierbij helpen! Luxe woonaccessoires geven uw interieur de extra touch die het verdient en geven uw woning een nieuwe uitstraling! Home decoratie vinden wij bij Second Luxury erg belangrijk. Ons doel is dan ook om unieke woonaccessoires te ontdekken die uw woning een unieke uitstraling geven.

Echtheid gegarandeerd

Niet geheel onbelangrijk is de echtheid van uw luxe woonaccessoire. Ook Second Luxury hecht hier veel waarde aan! Zo beoordelen we de items voor plaatsing op echtheid, kwaliteit en waarde. Bij twijfel wordt het item niet opgenomen in het assortiment. Wanneer u een artikel koopt bij Second Luxury krijgt u altijd een origineel aankoopbewijs of een echtheidscertificaat. Zo bent u verzekerd van een uniek en echt luxe woonaccessoire die zijn waarde behoudt.

Op zoek naar een woonaccessoire die perfect bij uw inrichting past? Houd de website goed in de gaten en loop uw ideale luxe woonaccessoire niet mis!
Advertentie