Chopard Happy Sport Moon & Stars

  • MerkChopard
  • TypeHappy Sport Moon & Stars Limited Edition 500
  • MateriaalWitgoud/ Staal / Leder / Briljanten
  • KleurLichtblauw
  • Afmetingen36 mm
  • Nieuwprijs € 19.268,-
Deze prachtige Chopard Happy Sport Moon & Stars is een limited edition, geproduceerd in een oplage van 500 stuks. Het horloge heeft een quartz uurwerk en heeft een horlogekast van witgoud en staal. De naam Moon & stars dankt dit horloge aan de, met briljanten ingelegde, maan ( 0.06ct) en 2 sterren (0.02ct) welke zich los op de wijzerplaat bevinden.
Tevens beschikt deze Chopard over een ring van 34 briljanten in 1.87 karaat en 1 saffier van 0.17 karaat. Het horloge heeft een datumaanduiding en is waterdicht tot 30 meter.

Deze Chopard Happy Sport Moon & Stars verkeert in nieuwstaat en word geleverd inclusief echtheidscertificaat, aankoopnota en 2 extra lichtblauwe banden.

Chopard bestaat inmiddels 150 jaar en is een populair horloge- en sieradenmerk. Chopard weet steeds weer design en techniek perfect te combineren en te imponeren met haar collecties. Het is dan ook niet gek dat ook vele beroemdheden het merk graag dragen.