business seats PSV - AJAX (2 stuks)

U bent, met 2 personen, uitgenodigd om de Eredivisie wedstijd tussen PSV en AJAX bij te wonen in een Business Room op Zondag 1 maart 2015.

De wedstrijd begint om 16.45 uur, en u bent vanaf 15.00 uur welkom in de Business Room. Het zal u aan niets ontbreken, overal wordt voor gezorgd.

Tevens krijgt u na afloop van de wedstrijd een gesigneerd shirt van PSV!

De totale opbrengst inclusief onze courtage zal worden geschonken aan een goed doel!